Xitamiz XPENZIVE GEM "FRIDA"

  powrót  

   







Ch Xitamiz XPENZIVE GEM

"FRIDA"


ur: 2009.10.01
( Ch Xitamiz KAXE x Ch Nevars JOYFUL)

Zdrowie:
stawy biodrowe HD: A (free)
stawy łokciowe  - ED: 0/0 (free)
zęby: uzębienie kompletne, zgryz nożycowy
oczy: PRA, LL, C - negative (2014.01.04)
Dilute: Clear by parentage
vWD: Clear by parentage

Tytuły:
 Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Czrnogóry
Młodzieżowy Champion Gruzji
Młodzieżowy Champion Mołdawi
Zwycięzca Poski 2011
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2010


 
Rodowód:
 Xitamiz KAXE
Laatain BARON



Xitamiz ELAIZA
Ceriinan CAROLUS

Ceriinan JILLA



SALTO z Pyselky

Lilla Eneby's LAIZA
Ceriinan TONY
Ceriinan YENINA

Ceriinan RAYMOND
QUEENNIE von Werner Junghof

ORPHEUS von Diana
HUTA z Pyselky

Yarracitta Reticca rudolf
Havalidens WATCH OUT OF THE WEASEL
 Nevars JOYFUL
Xitamiz MOLTAZ



Ravenred ANNIE OAKLEY
Xitamiz HICKORY

Xitamiz GEHENNA



Nellinda HANGZHOU

Weeacre FOXY LADY
Duffyco's CLEON
Lilla Eneby's LAIZA

Pinbas NERO
Havalidens BELOVED BLOSSOM

Haggith de La Braque de L'Esprit
Kaitler Ada von HAUSE ZEMP

Meisterpin GUSTAV
Weiner Kindl IZBA



Show results:
2012.02.05 CACIB BRNO - open class: ex1, CAC, CACIB, BOB - judge: Sergey Vanzha (RU)
2012.02.04 CACIB BRNO - open class: ex1, CAC, CACIB, BOB - judge: Dan Ericsson (SE)
2012.01.28 CACIB GŁOGÓW - open class: ex1, CWC, WINNER, CACIB, BOB - judge: Colette Muldoon (IRL)
2011.12.04 CWC ŚWIEBODZICE - open class: ex1, CWC, WINNER, BOB - judge: Ewa Dolińska
2011.10.23 CACIB POZNAŃ - open class: ex1, CWC, CACIB, POLAND WINNER, Craft QUAL. - judge: Nina Kharatishvili
2011.10.01 PINSCHER CLUB NOWY DWÓR MAZOWIECKI - open class: ex1 - judge: Galyna Kalinichenko
2011.07.24 CWC BĘDZIN - open class: ex1, CWC, WINNER, BOB - judge: Monika Kuriata-Okarmus
2011.05.01 CACIB OPOLE - intermediate class: ex1, CWC, CACIB, WINNER, BOB - judge: Aleksander Skrzyński
2011.03.19 CACIB KATOWICE - intermediate class: ex1, CWC, CACIB, WINNER, BOB - judge: Andrzej Mania
2010.09.26 CACIB WROCŁAW - junior clss: ex1, JUNIOR WINNER, BOB JUNIOR - judge: Hans Wiblishauser
2010.09.12 CWC CHORZÓW - junior class: ex1, JUNIOR WINNER, BOB JUNIOR, BOB - judge: Adam Ostrowski
2010.08.14 PINSCHER CLUB SOPOT - junior class: ex1, JUNIOR CLUB WINNER, BOB JUNIOR - judge: Piotr Król
2010.08.15 CACIB SOPOT - junior class: ex1, JUNIOR WINNER, BOB JUNIOR - judge: Magdalena Kozłowska
2010.07.17 CAC MOLDAVIA ALBENA - junior class: ex1, JUNIOR WINNER, BOB JUNIOR - jedge: Georgi Hristozov
2010.07.17 CAC GEORGIA ALBENA - junior class: ex1, JUNIOR WINNER - judge: Boris Chapiro
2010.07.12 CAC MONTENEGRO ALBENA - junior class: ex1, JUNIOR WINNER - judge: Nemaja Jovanovic

kontakt@starofelune.com+48 669 184 888